Börsiteade

Arco Vara AS

LEI kood

097900BHCB0000066171

Emitendi suuruskategooria

Väikekontsern

Majandustegevusalad

Kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus

Emitendi registreeritud asukoht

Eesti

Üldandmed

Kategooriad

Muu oluline informatsioon

Teate ID

4156

Esitamise kuupäev ja aeg

09.08.2013 12:44:59

Teate sisu eesti keeles

Pealkiri

Allar Niinepuu – Arco Vara uus nõukogu liige

Teade

Arco Vara AS-i aktsionäride erakorralisel üldkoosolekul 05.08.2013 valiti
nõukogu liikmeks Allar Niinepuu. 

Allar Niinepuu on:

  -- OÜ Kavass ainuosanik ja juhataja alates 1994
  -- AS Iutecredit Europe aktsionär ja nõukogu esimees alates 2008
  -- OÜ Alarmo Kapital osanik ja juhatuse liige alates 2009
  -- GEST Invest Grupp OÜ juhatuse liige 
alates 2008

Allar Niinepuu omab OÜ Alarmo Kapital osanikuna 309 542 Arco Vara AS-i
hääleõiguslikku aktsiat. 

Täiendavat informatsiooni uue nõukogu liikme kohta on võimalik leida Allar
Niinepuu CV-st, mis on Arco Vara AS-i kodulehel http://www.arcorealestate.com. 

Egert Paulberg
Finantskontroller
Arco Vara AS
Tel: +372 614 4503
[email protected]
http://www.arcorealestate.com

Teate sisu inglise keeles

Pealkiri

Allar Niinepuu – the new member of the Supervisory Board of Arco Vara

Teade

At the extraordinary general meeting of shareholders of Arco Vara AS on 5th of
August, 2013 Allar Niinepuu was elected to the Supervisory Board. 

Allar Niinepuu is:

  -- sole shareholder and manager of 
OÜ Kavass since 1994
  -- shareholder and the chairman of the Supervisory Board of 
AS Iutecredit since 2008
  -- shareholder and member of the Management Board of 
OÜ Alarmo Kapital since 2009
  -- member of the Management Board of GEST Invest Grupp OÜ 
since 2008

As the shareholder of OÜ Alarmo Kapital, Allar Niinepuu has 309 542 voting
shares of Arco Vara AS. 

Additional information about the new member of the Supervisory Board can be
found in the CV of Allar Niinepuu on the website of Arco Vara AS
http://www.arcorealestate.com. 

Egert Paulberg
Financial Controller
Arco Vara AS
Tel: +372 614 4503
[email protected]
http://www.arcorealestate.com